type="image/x-icon" />
Tüm yazılımlarda %20 İndirim sizi bekliyor!

Normal Bayi Paketidir.

Normal Bayi Paketidir.

    Normal Bayi Paketidir.

50 ₺
/yıllık

Çeşitlilik

Bütün sektörler için, özel olarak hazırlanmış ve çeşitliliği olan yazılımlar.

Özel Modüller

Çeşitli sektörlerin ihtiyacı olan, işlerini inanılmaz derecede kolaylaştıran özel modüller yazılım paketlerine entegre.

Özel Paketler

Sadece yazılımlarda değil, özel paketlerde de indirim elde etmektesiniz. Bu özel paketler ile, müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Neden Bayimiz Olmalısınız?

Dijital ürün satarak, yeni bir iş modeline sahip olmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en iyi sistem Tasarim365 Bayilik sistemidir. Bu sistem, dijital ürün satarak gelir elde etmek isteyenlere özel olarak hazırlanmıştır. Uzun yıllardır tüm sektörler için yazılım geliştirdiğimizden dolayı, sektörü tanıyan, sektörün ihtiyaçlarına yönelik, satış ve teslimatı yapıldıktan sonra her hangi bir hata yaşanmayacak yazılımları, müşterilerinize pazarlamanız için aktif ettik. İş ortağımız olan bayilerimize sunduğumuz özel indirimler ile, nihai tüketiciye çok yüksek kâr oranları ile satış yapabilmektesiniz. Pazarlama için ayırdığımız bütçeyi, siz iş ortaklarımıza teknik destek vermeye ayırdık. 2020 Pandemi krizi , tüm işletmeleri dijitale geçiş için zorladı veya böyle bir ihtiyacın farkına vardırarak, bir çözüm arayışına soktu. İşte size, işletme ve markaların bu problemine, bizim iş ortağımız olarak çözüm üretme fırsatı sunuyoruz.
İşletmeler için dijital hizmetler veriyor olabilirsiniz, ek bir gelir kaynağı yaratmak istiyor olabilirsiniz. Dijitalde satış yapmayı öğrenmek ve tecrübe etmek istiyor olabilirsiniz. Bayilik paketlerimizi satın aldığınız zaman, sizlere sadece bir indirim hakkı tanımlamıyoruz. "Nasıl satış yapabileceğinizi" öğrenebileceğiniz e-kitaplar, kendi markanızı daha kolay kurmanız için, çeşitli hazır grafik paketlerinide sizlere iletiyoruz. Dilerseniz sizlere ürünlerin ekli olduğu, dijital ödeme alabileceğiniz bir "Ajans Yazılımı" da sunmaktayız.

Bayilik Hakkında Merak Edilenler

İş ortaklığı hakkında, mutlaka okumanız gerekenler

Kampanyaları Kaçırma