Reklam ve Tanıtım

Sadece kurumların değil, aynı zamanda bireyler için de günümüz dünyasında çok gerekli olan Dijital reklam yönetiminin hayati bir önemi vardır. Dijital reklam yönetiminizi pek çok farklı araçla yapabilirsiniz. Google ile, Aplikasyonlar ile, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarıyla, ya da Youtube gibi video içerik sistemi ile de yapabilirsiniz.

Dijital reklam yönetimine geçmeden önce bazı tespit etmeniz gereken önemli konular vardır. Örneğin amacınız nedir? Firmanızın ya da kendinizin dijitalde olma nedeni nedir. Ne için var olacaksınız? Pazar araştırması mı yapacaksınız, firmanızın internet ortamında bulunabilir olmasını mı arzu ediyorsunuz, Google maps ya da Yandex maps gibi harita yönetim sistemlerinde mi olmak istiyorsunuz, firmanızı ve markanızı tanıtmak mı istiyorsunuz, lokal olarak işlettiğiniz bir kafe ya da mağazaya ziyaretçi mi çekmek istiyorsunuz, sosyal medya sitelerinde hazırladığınız el emeği ürünlerinizi tanıtıp pazarlayarak para kazanmak mı istiyorsunuz? Mail pazarlaması yoluyla müşterilerinizin e-posta adreslerine hizmetleriniz hakkında bilgiler yollamak ya da var olan kampanyanız hakkında daha fazla kişi bilgi alabilsin diye bu araçlarımı kullanacaksınız?  İşte bunlar için Dijital reklam yönetimini kullanmalısınız.

21. yüzyılın en önemli unsurlarından birisi Dijital reklam yönetimidir. İnsanların bu denli internet ortamında gezindiği yerleri kullanmamak çok önemli bir hatadır. Hatta genel olarak herkesin duyduğu bir söz vardır. Basit bir caddedeki işletmeyi, Dijital reklam aracılığı sayesinde Bağdat caddesindeymiş gibi kar elde edebileceğiniz bir yapıya dönüştürebilirsiniz.

Dijital reklam araçları ise çok çeşitlidir. Hemen hepsi hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olmayabilir. İşte bu noktada Tasarım365 ekibi olarak sizlere destek hizmeti vermek istiyoruz.

Örneğin kurumsal sitenizin ya da bireysel sayfanızın Facebook'ta daha fazla görünür olmasını mı istiyorsunuz? Sizler için hemen Facebook yönetim sistemlerimiz ile Facebook'ta sizler adına sayfa ya da grup açıp kullanıcıları sayfanızı ya da grubunuzu beğenmesini sağlıyoruz. Böylece hedef kitlenizi genişletip iş olanaklarınızı artırmayı hedefliyoruz.

Ya da bir ev hanımısınız diyelim. Çok güzel el ürünleri yapıyorsunuz, ancak instagram ortamında görünürlüğünüz çok az ya da hiç yok diyelim. Sizler için instagram ortamında gerekli olan sayfayı açıp onun tanıtımını yaparak takipçi kazandırabileceğimiz gibi gönderilerinizin beğenilerini de en üst düzeyde tutmaya yardımcı oluyoruz. Hizmetimiz sayesinde el ürünlerinizi kolayca pazarlayabilecek ve yüksek karlar elde edebileceksiniz.

Dijital reklam modellerini asıl amacı da görüldüğü üzere sitemize ya da hizmetlerimize ziyaretçi çekerek ürün pazarlama ve daha çok gelir elde etmektir. Reklam gelirlerimizi arttırmak için kullandığımız en etkili silahlar, günümüzde dijital reklamlardır.

Tasarım365 ekibi olarak tüm bu süreçlerinizde sizlere hizmet verdiğimiz gibi aynı zamanda eğer dilerseniz sosyal medya sitelerinizin takibi ve yönetilmesi konusunda da destek olabiliriz. Böylece sosyal medya sitelerinizi bizim gibi profesyonel ellere bırakmış olacaksınız.

 

 

Bir diğer hizmet alanımız ise İşletmeler için Google maps işletme hesabı almaktır. Kullanıcılarınız sizi internette bulamadığı ya da google maps aracılığı ile sizleri bulmakta sorun yaşıyorlarsa sizler için Google maps işletme kaydını yapıp, tüm kayıt işlemlerinizi bir seferde halledebiliyoruz. Bu sayede görünürlüğünüzü ve bulunabilirliğinizi artırarak, hizmetinizi sattığınız kişilerin sizi bulması çok daha kolay hale  gelecektir.

Mail pazarlaması konusunda ise oldukça deneyimli olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmanıza ait haberleriniz ve duyurularınızın daha fazla kitleye erişebilmesi için mail pazarlaması yolu ile pek çok ilgili kurumların mail adreslerine ulaşmasını sağlıyoruz. Tasarım365 ekibi olarak bu konuda da sizlere hizmet sunmaktan onur duyduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.