KURUMSAL

Tasarim365 olarak, siz değerli müşterilerimiz için İşlevsel, çok şık, dinamik tasarımlı, resposive ve kesinlikle bütçe dostu web siteler tasarlayıp sunan bir web tasarım şirketiyiz. Bünyemizde ayrıca tasarım ve içerik hizmetlerini de ekleyerek sizlerin memnuniyetini en üst seviyede korumaya çalışıyoruz.

Uzun yıllardır sektörün içinde olan firmamız ve deneyimli ekibimizle birlikte Web ve Yazılım alanlarında faaliyet gösteren bir firmayız. Çalışmalarımız sayesinde sektördeki yerimizi almış durumdayız. Şimdiye kadar yüzlerce web sitesi, pek çok uygulama ve E-Ticaret çözümlerimiz ile kısa süre içinde Web tasarım sektörünün aranılan bir firması haline geldik bile.

İhtiyacınız olan her şey için, çözüm odaklı yaklaşımlarımız, karşılıklı memnuniyet çözümlerimiz, iletişimimizin her zaman en üst seviyede olması ve her şeyden öncelikli olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. Sizin ihtiyacınızı önceden belirlemek, beklediğinizin ötesinde çözümler sunmak ve üretkenliğin bir parçası olarak çalışma azmimizle birlikte size en iyi çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tasarim365 ekibi olarak sizlerin ihtiyacını giderecek hazır Web paketleride sunmaktayız. Diyelim ki bir inşaat firmasısınız ve müşterilerinizin sizi kolay bir şekilde bulması için bir web sitesine ihtiyacınız var. Ya da bireysel olarak bir web sitesi açıp kendinizi en iyi ifade edecek sitenizin olmasını hayal ediyorsunuz, ya da bir Kobi firmanız ve Kobi firmanızda ürettiğiniz ürünleri müşterilerinizin takip etmesi için şık ve donanımlı bir web sitesine ihtiyacınız var. O zaman kesinlikle bizimle çalışmalısınız. Hazır web sitesi paketlerimiz sayesinde hızlı bir şekilde web sitenizi yapıp sizlerin hizmetine sunuyoruz. İşimiz bittikten sonra ise hemen sırtımızı dönüp gitmiyoruz. Web sitenizde yaşadığınız sorunlarla ilgili iletişime geçmeniz halinde en hızlı çözümleri size sunarak, işlerinizin aksamamasını sağlıyor, ve verim almanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Özellikle online Alışveriş siteleri için çözüm önerileri sunduğumuz gibi, bayi yönetim sistemleri ve stok takip sistemleri gibi farklı alternatif web site hizmetlerimizde var. Müşteri memnuniyet sistemimiz sayesinde sorunlarınıza en hızlı şekilde karşılık verip web sitenizin olmasını sağlıyoruz.