type="image/x-icon" />
Tüm yazılımlarda %20 İndirim sizi bekliyor!

Normal Paketdir.

Normal Paketdir.

  Normal Paketdir.

500
/Adet

bayi

test

  test1

  test2

  test3

  test4

  test5

  test6

50
/Adet

ÜrünÜrün

ÜrünÜrün

  ÜrünÜrünÜrün

12
/Adet

Yazılım Kurulumu

Yazılımınızı kuruyor ve site içi optimizasyon ile arama motoru optimizasyonu için gerekli ayarları yapıyoruz.

Grafik Tasarımı

Grafik paketimizde yer alan tüm tasarımlar, eş zamanlı şekilde tasarlanıyor ve onay için size iletiliyor.

İçerik Üretimi

Sektörünüz için rakip analizleri yapılıyor; size en hızlı sürede ve en fazla müşteriyi getirecek içerikler bu sonuçlara göre hazırlanıyor.

Özel Paketleri Neden Tercih Etmelisiniz?

Dünya'nın bin türlü hali olduğunu, bugün çok yakıcı bir biçimde gördük. Şirketimizi, dijital Dünya'ya taşımak artık büyük bir önem arz ediyor. Özel paketlerimiz ile; hem ne yapmanız gerektiğini düşünmüyor, hem de ayrı ayrı konularda çalışma yürütmesi için uzman çalışanlar aramak zorunda kalmıyorsunuz. Uzman ekibimiz, tüm bu çalışmaları sizler için hazırlıyor ve siz nerede bir problem yaşarsanız, nerede bir soru işareti ile karşılaşırsanız, tüm bu çalışmalar ile ilgili tek bir tane muhattap ile görüşerek hızlı bir biçimde sorunlarınıza cevap ve çözüm alabiliyorsunuz.
Siz müşterilerimize sunduğumuz özel paketlerimiz dışında, ihtiyacınız olan diğer tüm çalışmalar içinde sizlere yardımcı oluyoruz ve bizimle dijital Dünya'ya göz açtığınız için, yine en uygun fiyatlardan tüm problemlerinize yanıt bulmuş oluyorsunuz. Unutmayın! Sizlere bir destek talebi uzaklıktayız.

Uzmanlık Alanlarımız

Ajansımızda bulunan uzmanlık departmanlarımız

Web Tasarımı

Son tasarım trendlerine uygun bir şekilde internet sitenizi tasarlıyor ve kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmaya özen göstererek dönüşüm almaya uygun ayrıca yeni teknoloji entegreleri destekleyen bir alt yapıyla hazırlıyoruz.

Grafik Tasarımı

Grafik Tasarım İşletmenizi öne çıkaran, markanızın ruhuna dokunan tasarımları, uzman grafik ekibimiz ile eşgüdümlü bir şekilde sizler için tasarlıyoruz.

Dijital Pazarlama

İşletmenizi dijital ekosisteme taşımak, tek başına yeterli olmuyor. Sizleri rakiplerinizden ayırmak, uygun platformlarda hedef kitlenize erişmek için ihtiyacınız olan tüm dijital reklam kampanyalarını sizin adınıza oluşturuyor ve yönetiyoruz.

İçerik Üretimi

İşletmenizin arama motorlarında daha görünür olması ve sitenizi ziyaret eden müşterilerin aksiyona geçmeleri için onları ikna edici tüm içerikleri, uzman ekibimiz tarafından hazırlayıp, sizlere teslim ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya profillerinizi, marka kimliğinize uygun bir şekilde yönetiyor, potansiyel müşterilerinizin etkileşimlerini baz alarak, ihtiyaçlarına uygun paylaşım takvimleri oluşturuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet sitenizin; içerik pazarlamasına uygun hazırlanmasından sonra, arama motorları tarafından maksimum listelemeyi elde etmesi için site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarını yürütüyoruz.

Paketler ile İlgili Sıkça Sorulanlar

Özel paketlerimiz ile ilgili sıkça sorulan soruları kontrol edebilir, cevabını bulamadığınız soruları, bizlere sorabilirsiniz.

Kampanyaları Kaçırma